Systém pro lokalizaci psů RoamEO
GPS pro psy - satelitní lokalizační systém

Popis systému RoamEO

Lokalizační systém RoamEO je navržen pro majitele psů a případně dalších zvířat, aby je mohli rychle a přesně lokalizovat pomocí nejmodernější techniky GPS. Systém RoamEO zobrazuje na barevné LCD obrazovce soustředěné a přehledné informace, které umožňují lokalizovat Vašeho psa a ukazují jeho okamžitý pohyb.

Lokalizační systém RoamEO - základní jednotka GPS Každá souprava RoamEO sestává ze snadno přenosného ručního přijímače, který zobrazuje informace přijímané z příslušného obojku GPS na krku Vašeho psa. Ruční přijímač ukazuje na barevné LCD obrazovce místo, směr a rychlost pohybu Vašeho psa. RoamEO aktualizuje údaje každých několik sekund, takže Vám poskytuje souvislý přísun informací v reálném čase.

RoamEO používá běžný obojek, který je vybaven technologií GPS. Jen zacvaknete obojek na krku Vašeho psa, zapnete ho a RoamEO je v činnosti. Ruční jednotka RoamEO může sledovat až tři psy současně.Obojek systému RoamEO - porovnání s autoklíči Každý pes má samozřejmě svůj vlastní obojek.

Systém RoamEO byl rovněž navržen tak, abyste jeho pomocí mohli snadno zřídit GPS ohradník - virtuální plot. RoamEO zjišťuje souřadnice GPS, které vytváříte chůzí

Ruční jednotka RoamEO

po obvodu zamýšleného ohrazení, a vkládá je do paměti přístroje. Když Váš pes opustí takto vyhrazený prostor, zazní zvukový alarm. Například budete chtít zřídit ohrazení pro Vašeho psa tak, aby vedlo po obvodu Vašeho pozemku. Po vytvoření Vašeho virtuálního plotu se tato informace uloží do Vašeho systému a se když nyní Váš pes zatoulá mimo Váš pozemek, zazní alarm. Protože toto ohraničení je elektronické, můžete jej snadno zrušit a vytvořit nové jak často chcete. Systém je tak velmi flexibilní pro jakoukoli situaci nebo podmínky.


RoamEO používá jak v ruční jednotce, tak v obojku nabíjecí baterie, takže není zapotřebí pro Váš systém kupovat baterie. Síťové adaptéry jsou součástí dodávky.Celý náš sortiment špičkových výrobků pro psy, např. profesionální elektronické výcvikové obojky Canicom nebo neviditelné ohradníky Canifugue a řadu dalších naleznete na www.qtest.cz.Úvod  ::  Popis systému  ::  Animace  ::  Technické údaje  ::  Fotogalerie  ::  Nákup   ::  Kontakt

VÝROBCE:

White Bear Technologies
900 Long Lake Road, Suite 100
St. Paul, MN 55112
Tel.: (+1) 651-636-5695
1-888-4-RoamEO

DOVOZ A OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU A SLOVENSKOU REPUBLIKU:

QTEST
měřicí a přístrojová technika
Marka Bydžovského 1123
504 01 NOVÝ BYDŽOV
Česká republika
Tel.: (+420) 495 493 718
E-mail: info@qtest.cz

All content © White Bear Technologies, 2006-2008
Translation © QTEST, 2008

RoamEO Pet Location System - Made in the USA
MADE IN THE USA